hemsändning av vunnit auktion

Behöver du hjälp med en transport som liknar denna?

Sök din transport här
Kategori: Ömtåligt & Antikt / Andra musikinstrument
Skapad av:
Privatperson
Skapad: 22 okt, 2018
Jobb-id: 283130 Verifierad

Transporten är stängd / bokad / på väg att bokas

Valt bud: 1500 SEKink moms
Bud ex moms 1200 SEK?
Status: utförd
Du kan inte redigera eller ta bort denna förfrågan
Beställare: t**********************7
Listat på:

Hämtas

330 31 Kulltorp Sverige
22 oktober, 201808:00
25 oktober, 201815:00

Lämnas

216 43 Limhamn Sverige
22 oktober, 201808:00
16 november, 201821:00
i

Markeringarna på kartan ska endast ses som preliminära punkter för hämtning och lämning.

hemsändning av vunnit auktion

Godset står på pall: Vet ej
Mer information:
Hej
Jag önsker packning och hemsändning av vunnen auktion.
Big Bengt Museum, Friday 19 oct. 2018
objekt 91 Nyckelharpa Plats B Transportkod: SMALL

och

objekt 666 Telefonhylla samt telefonbord 1950-tal, teak. Slitage. Plats O. Transportkod: MEDIUM

Jag behöver besked någon timmar innan ni levererar hemma (sms)

Tack för hjälpen!

Beställarens betyg till transportören som utfört transporten

Helhetsbetyg :
Hantering av gods :
Kommunikation :
Punktlighet :
Höll vad som utlovades :
Omdöme från Beställaren:

jättebra service!god kommunikation och omtänksam transporterad.nöjd